Menu ico

EMS cvičení Brno

EMS cvičení BrnoPředstavujeme vám velmi účinné cvičení, které prověří všechny vaše svaly bez výjimky, dostane vás do kondice a hlavně vše v krátkém čase. EMS cvičení, které vám zprostředkuje Body Diamond Brno, je první svého druhu v Brně. Pokud hledáte cvičení v Brně, kde budete mít k dispozici svého osobního trenéra, moderní tělesnou diagnostiku a především kondiční plán sestavený na míru, pak vyzkoušejte EMS cvičení Body Diamond Brno, které je určené pro všechny věkové skupiny s různou náročností na cvičební aktivitu.

Co se skrývá za zkratkou EMS?

Nová metoda cvičení založená na elektrické stimulaci svalů, to je EMS cvičení (Brno). Elektronická stimulace svalstva probíhá prostřednictvím elektrických impulzů svalové kontrakce bez vedlejších účinků. Díky tomu bude vaše cvičení opravdu intenzivní a navíc přinese brzké výsledky.  

 

Efektivní cvičení za pouhých 20 minut!

EMS cvičení v Body Diamond Brno je určeno jak pro vrcholové sportovce, tak i pro lidi, kteří se chtějí dostat rychle do kondice, chtějí si psychicky odpočinout a pořádně posílit své svalstvo. S EMS může cvičit kdokoliv bez rozdílu! Cílem EMS cvičení je celkový rozvoj tělesné energie a správný životní styl. Samotné EMS cvičení v Body Diamond Brno trvá 20 minut, při kterých intenzivně procvičíte své tělo v minimálně 100 násobné intenzitě běžného tréninku, který je časově náročný na rozdíl od EMS cvičení.

EMS cvičení Brno - Body Diamond

 

Využití elektronické stimulace svalů:

 • EMS cvičení (Brno) pro tréninkové účely.
 • EMS cvičení (Brno) pro redukci váhy.
 • EMS cvičení (Brno) pro rehabilitaci.
 • EMS cvičení (Brno) pro celkové posílení organismu a zlepšení kondice.
 • EMS cvičení (Brno) pro odreagování od psychické zátěže a stresu.

Jak EMS cvičení probíhá?

Před tím, než začnete cvičit, provede se celková diagnostika vaší kondice a fyziognomie. Díky tomu se správně nastaví zátěž pro EMS cvičení a mohou se také prokazatelně sledovat pokroky vašeho cvičení.

Následně vám osobní trenér, který mimo jiné celou dobu dohlíží na vaše cvičení a je vaším koordinátorem, pomůže s aplikací speciálního obleku, který je podstatou EMS cvičení. Stimulační impulzy jsou vedeny z přístroje prostřednictvím elektrod do pokožky přímo nad svaly. Přitom dochází ke kontrakcím svalů, podobně jako při obvyklém pohybu - jen mnohem efektivněji. 

U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivujete během EMS cvičení, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů dle nastavení frekvence a intenzity. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje mnohem účinněji a s podstatně větší zátěží.

Trenér vám celou dobu předcvičuje, řídí váš trénink i míru zátěže. Hlídá správnost prováděných cviků a motivuje.

Po skončení EMS cvičení si můžete vychutnat regenerační masáž za pomoci stejných impulzů, ale ve změněné intenzitě. Tím předejdete svalové únavě a budete se cítit opravdu skvěle.

 

EMS cvičení Brno - I pro muže

Unikátní kondiční cvičení pro 21. století

Pomocí EMS cvičení je možné dosáhnout silnější napnutí svalstva jako při vědomém vynaložení síly. EMS cvičení má mimořádné účinky na rychle se stahující vlákna svalů, hlavně z hlediska růstu síly a hypertrofie. Rovněž je třeba vyzvednout zesílení kmenového svalstva. Pravidelné tréninky s EMS technologií mají za následek růst silové vytrvalosti. Silová vytrvalost se projevuje ve schopnosti odolat únavě tím, že trénovaná osoba je schopna zvládnout déletrvající silovou zátěž, což je důležité hlavně v každodenním životě. Zlepšení za pomoci EMS cvičení jsou patrná již v krátkém časovém období.

Dobře vypadat, podávat vysoký výkon a především se dobře cítit, to jsou nároky každého z nás. Více než kdykoliv předtím je vypracovaná atletická postava symbolem úspěchu - jak v pracovním, tak i soukromém životě. Cílem systematického posilovacího tréninku je zvýšit vaše fyzické schopnosti, což se odrazí nejen na vaší fyzické kondici, ale i celkové psychice a životní spokojenosti.

Všichni z nás, kteří touží po dobré kondici, musí v dnešní uspěchané době bojovat se stejným problémem: trénink vyžaduje obrovský časový výdaj na to, aby se zlepšila jen jedna ze základních schopností.  Tyto nedostatky stírá EMS cvičení, které za pomoci vědecké metody a elektrické stimulace svalů nabízí řízené komplexní cvičení, jehož výsledky lze jen těžko simulovat klasickým tréninkem.

 

Vše je připraveno na cvičení!

Co s sebou? Pouze náladu cvičit a dát si pořádně do těla, vše ostatní je součástí ceny EMS cvičení:

 1. Ručníky a cvičební oblečení.
 2. Nápoje.
 3. Počítačová diagnostika vaší kondice.
 4. Individuální cvičební plán.
 5. Osobní trenér.
 6. Elektromasáž.
 7. Sprcha.

Takže pokud EMS cvičení v Brně, pak jedině s Body Diamond! Těšíme se na vaši návštěvu. Rezervujte si EMS cvičení zde.

 

EMS cvičení Brno - Unikátní kondiční cvičení