Menu ico

EMS trénink Brno

Představujeme EMS trénink

Vyzkoušejte EMS trénink v Body Diamond Brno! Pokud hledáte možnost, jak dokonale zformovat své tělo, nabrat kondici, vynaložit tělesnou aktivitu a přitom nestrávit cvičením několik hodin týdně, pak se seznamte s metodou elektrické stimulace svalů (EMS), která je určena všem, kteří chtějí dobře vypadat a skvěle se cítit. Jsme první firmou, která v Brně nabízí možnost EMS tréninku, jenž je vhodný pro všechny věkové skupiny, neboť se dá variabilně přizpůsobit na základě individuální diagnostiky.

Více o EMS cvičení si přečtěte zde.

Kdy využít EMS fitness cvičení?

 1. EMS trénink (Brno) pro vrcholové sportovce a sportovní oddíly.
 2. EMS trénink (Brno) pro zvyšování kondice.
 3. EMS trénink (Brno) pro rehabilitační účely.
 4. EMS trénink (Brno) za účelem hubnutí.
 5. EMS trénink (Brno) pro odbourávání stresu.

EMS cvičení je určeno všem bez rozdílu – pro všechny věkové skupiny!

EMS trénink je díky svému charakteru vhodný pro většinu aktivní populace. Cvičit mohou i senioři či lidé s problémy pohybového aparátu a zad. Díky tomu, že se na počítači nastaví pro jednotlivé svalové partie konkrétní zátěž, vyhovuje EMS trénink všem a je vždy na míru nastaven vaší aktuální kondici a tréninkovému plánu.

EMS trénink

Výhody EMS tréninku

 • EMS trénink celého těla (v mnohonásobné intenzitě oproti běžnému cvičení) zabere pouhých 20 minut času. Při minimálním čase máte maximální účinnost. EMS trénink efektivně působí na vnější i na hluboko uložené svaly současně, které se běžným cvičením těžko procvičují. EMS dokáže procvičit naráz 93% svalů vašeho těla, díky tomu je metoda velice účinná a výsledky se dostaví ve velmi krátkém čase.
 • Vhodnost EMS tréninku pro seniory, lidi s problémy pohybového aparátu, pro sportovce i lidi s nadváhou.
 • Komplexní zlepšení vaší tělesné kondice bez nutnosti složitého tréninkového procesu. Zvýšíte výkonnost, dynamiku, výdrž, sílu a rychlost. Docílíte spalování tuků, zlepšení krevního oběhu a nastartování vhodného metabolismu vašeho těla.
 • EMS trénink nezatěžuje, na rozdíl od ostatních silových způsobů tréninku, vazivové tkání, takže mohou cvičit i lidé, kteří mají obavy ze zátěže šlach a kloubů.
 • EMS trénink dokáže pomoci se zmírněním bolesti zad a kříže - posiluje hlouběji umístěné posturální svaly udržující vzpřímenou polohu páteře. Posilovat dokážete tzv. „vnitřní svaly“, které se běžným cvičením téměř neposilují (rozhodně ne plošně).
 • EMS trénink realizovaný ve studiu Body Diamond Brno dokáže řešit problémy s krevním a mízním oběhem, stimuluje látkovou výměnu a zmírňuje příznaky i příčiny celulitidy.
 • První viditelné zformování tělesných proporcí do 4 týdnů od prvního EMS tréninku.
 • Elektronicky stimulovaný trénink dokáže velmi dobře napravit svalovou disbalanci.

Pokud máte jakýkoliv dotaz spojený s EMS tréninkem v Body Diamond Brno, pak nás kdykoliv kontaktujte. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme detailní informace.

7 důvodů, proč zkusit EMS trénink s Body Diamond Brno

 1. První testovací EMS trénink za zaváděcí cenu, dle pravidla: ZA ZKOUŠKU NIC NEDÁTE!
 2. Vše je připraveno pro EMS trénink, stačí jen přijet a o nic se nestaráte. V ceně cvičení jsou zahrnuty ručníky, cvičební oblečení, nápoje (energetický, proteinový), k dispozici je i elektromasáž po tréninku, stejně jako sprcha.
 3. Sídlíme v centru Brna a máme dobrou dostupnost. Stačí se domluvit na termínu, který vám vyhovuje – EMS trénink bude připraven, trenér vás již bude očekávat.
 4. Každé EMS cvičení má na starosti váš osobní trenér, který zná historii vaší kondice, změří vaše aktuální hodnoty a porovnává vývoj s vaším tréninkovým plánem, který vám sestavil při prvním cvičení.
 5. Hodnoty ze vstupního měření vaší kondice zasíláme na mail. Vždy máte výstupy z EMS tréninku a můžete porovnávat váš progres.
 6. Jsme rychlí – dokážeme vaše tělo podrobit náročnému tréninku a stačí nám k tomu 20 minut.
 7. Vlastníme 2 nejnovější EMS stroje, které jsou TOP špičkou na českém trhu. Díky tomu umíme přesně určit a nastavit, které svalové partie vystavit nízké, a které silné zátěži. Postupně vyrovnáváme svalové disbalance. Formujeme vaši celkovou kondici, která je mimo jiné i základem psychické pohody.

Takže pokud EMS trénink v Brně, pak jedině s Body Diamond! Těšíme se na vaši návštěvu. Rezervujte si EMS cvičení zde.

 

EMS trénink