Menu ico

Fitness pro ženy (Brno)

Fitness pro ženy Brno

Spalte tuky účinně a nastartujte správný metabolismus vašeho těla díky propojení účinku EMS stroje a posilovacích cviků! Objevte zcela nové fitness cvičení pro ženy v Brně, které vás dostane opravdu do kondice a pomůže vám zformovat tělo i zhubnout. Moderní fitness studio Body Diamond Brno poskytuje revoluční fitness pro ženy, jež je založeno na elektrické stimulaci svalů za pomoci moderních strojů. Bezplatně vyhodnotíme pomocí speciálního programu váš aktuální fyzický stav a navrhneme individuální plán vašeho fitness tréninku.

V Brně existuje celá řada fitness pro ženy, ale jen málo z nich je opravdu efektivních. My vám nabízíme fitness cvičení, jež využívá přednosti elektrické stimulace svalů, která dokáže vaši postavu zformovat přesně v konkrétních partiích, přičemž během 20 minutového fitness výkonu vydáte energii jako za 3 hodiny klasického tréninku. Díky elektrickým impulzům dokážeme posilovat veškeré vaše svalstvo naráz a již po 4 týdnech vyřešit mimo jiné disbalanci svalů. Oceníte viditelné výsledky úbytku tuku na problémových partiích již do 5 týdnů.

Toto fitness pro ženy je unikátní právě v tom, že vám můžeme přesně podle vašich požadavků nastavit na EMS stroji různou zátěž na konkrétní partie, které potřebujete posilovat či zformovat. EMS fitness je vhodné i pro ženy, které mají problémy s pohybovým aparátem, zády, šlachami a klouby. Dokážeme zatížit vaše tělo tréninkem, u kterého není třeba razantní pohyb. Díky EMS můžete efektivně bojovat s celulitidou.

Více o EMS tréninku a metodě elektrické stimulace svalů.

Výhody EMS fitness pro ženy

 1. Kompletní intenzivní procvičení těla během 20 minut, ideální pro matky a časově vytížené ženy. Pro celkové procvičení těla stačí 15-20 minut tréninku na EMS fitness stroji. Toto cvičení se díky elektrickým impulzům, které stimulují vaše svaly, rovná klasickému náročnému tréninku v rozsahu 2-3 hodin. Díky EMS fitness pro ženy procvičujete veškeré svaly těla naráz po celých 20 minut.
 2. Vstupní diagnostika a odhalení problematických partií, vyhodnocení skladby tuků a svalstva, následné bezplatné vytvoření tréninkového plánu.
 3. Není třeba se o nic starat. V ceně fitness cvičení jsou ručníky, cvičební oblečení, nápoje, sprcha, elektromasáž, osobní trenér.
 4. Fitness cvičení řídí vždy váš osobní trenér, který sestavoval váš cvičební plán. Díky historii vašeho profilu na EMS stroji dokáže vyhodnocovat vaše pokroky a stimulovat cvičení se záměrem maximalizovat dosažené výsledky.
 5. Individuální nastavení zátěže na jednotlivé sledované partie. Stroj dokáže do každé svalové partie distribuovat rozdílné množství elektroimpulzů o různé intenzitě. Můžete tak úplně libovolně stimulovat některé partie více a jiné méně.
 6. Toto fitness cvičení je vhodné i pro ženy, které mají pohybové problémy, nebo je trápí bolesti zad. Ideální také pro cvičení svalů pánevního dna apod. Stroj umí díky impulzům stimulovat hluboko uložené vnitřní svaly, které běžným cvičením nejste schopni posílit v takové intenzitě a s potřebným efektem.

Efekt cvičení:

 • Fitness pro ženy (Brno) za účelem redukce váhy.
 • Fitness pro ženy (Brno) za účelem zformování postavy.
 • Fitness pro ženy (Brno) za účelem rehabilitace.
 • Fitness pro ženy (Brno) za účelem zvýšení kondice.
 • Fitness pro ženy (Brno) pro posílení svalů a sportovní trénink

Takže pokud EMS cvičení pro ženy v Brně, pak jedině s Body Diamond! Těšíme se na vaši návštěvu. Rezervujte si EMS cvičení zde.