Menu ico

Fitness trénink Brno

Rádi bychom vám představili unikátní metodu fitness tréninku dostupnou nově také v Brně. Pokud hledáte vědecký přístup k fitness cvičení, dbáte na dobře zvolený tréninkový plán a hlavně si zakládáte na dobré kondici a skvěle formovaném těle, pak je pro vás EMS fitness trénink (Brno) ideální metodou. EMS cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny bez rozdílu.

Nový fitness trénink s využitím elektřiny pro stimulaci svalů má svůj původ v rehabilitaci astronautů. Dnes již tuto metodu fitness můžete využít i v Brně, v našem nově vybodovaném EMS fitness studiu nedaleko centra Brna.

Více o EMS cvičení najdete zde.

Pro koho je elektrická stimulace svalů určena?

Fitness trénink, který nabízí Body Diamond Brno, je založen na využití moderních strojů, jež zajišťují kompletní procvičení těla. Elektrické stimuly ve spojení s fitness cvičením násobí výsledný efekt. Díky variabilnímu nastavení EMS stroje s ohledem na individuální zátěž jednotlivých svalových oblastí, je tato metoda fitness tréninku vhodná pro kohokoliv:

  • Fitness pro ženy (Brno).
  • Fitness pro muže (Brno).
  • Fitness pro seniory (Brno).
  • Fitness pro vrcholové sportovce (Brno).
  • Fitness pro lidi s pohybovými problémy (Brno).
Fitness trénink BrnoFitness Brno

Proč si vybrat EMS fitness trénink?

Dokonalé tělo vyžaduje dokonalou techniku fitness tréninku – právě tou je elektrická stimulace svalů. Níže uvádíme několik důvodů, proč je EMS tím nejlepším fitness tréninkem právě pro vás!

  1. EMS fitness trvá pouhých 20 minut. Necvičíte jednotlivé cviky pro konkrétní svaly dlouhé 3 hodiny, jak je to běžné u klasických fitness tréninků. EMS stroj ve spojení s prováděním jednoduchých cviků zajistí takovou intenzitu a komplexnost tréninku, kterou běžným cvičením nedosáhnete. Trénujete celé tělo najednou. Tomu odpovídají rychlé výsledky v dosti krátkém čase.
  2. Váš osobní trenér vám vystaví individuální fitness plán s ohledem na vše konkrétní potřeby procvičování vybraných partií nebo naopak pro dosažení komplexní kondice těla.
  3. Ve Fitness Body Diamond Brno máte vše k dispozici. V ceně fitness tréninku je vstupní diagnostika, cvičební oblečení, nápoje, sprcha, elektromasáž, osobní trenér.
  4. Poměr zátěže na jednotlivé partie lze nastavit individuálně, čímž je možné regulovat a maximálně stimulovat práci svalů. Díky tomu lze řešit i svalovou diverzitu.
  5. Fitness trénink tohoto druhu umožní procvičit i hluboko uložené vnitřní svaly.

Takže pokud fitness v Brně, pak jedině s Body Diamond! Těšíme se na vaši návštěvu. Rezervujte si EMS cvičení zde.